Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A webcam girl/couple milyen...

A webcam girl/couple milyen tevékenységbe tartozik? Nem kell a folytatásához cég? A bevételből kell szja-t fizetni?

Figyelt kérdés
webcam, szja
2012. okt. 25. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha alakalmazott vagy akkor szja, egyébként elég az egyéni vállakozói is. Ha külföldi weboldalon regisztráltak, akkor is kell adózni itthon. Hallotam, olyat, hogy valaki Las Vegasban nyert szerencsejátékon, és onnan értesítették hónapokkal később az adóhivatalt Mo.-n.!


Egyébként mennyi bevételed származik ebből a tevékyeségből, illetve főállásban csinálod?

2012. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nem csinálom, csak gondolkodom rajta, mert ez az egy olyan lehetőség van, amivel ki lehet törni Magyarországon. Napi pár óra munkával a kétszázezer megkereshető simán. Ha nagyon kidolgozza az ember a profilját, belead dizájnt, egyszerre több oldalon fent van, megtartja az ügyfélkörét, és jól tudja értékesíteni a "szolgáltatását" akkor havi egy millió is bejöhet, de ahhoz nagyon komolyan kell venni, ugyanúgy mint bármely más állást. Rengeteg lehetőség van benne, és rengeteg trükk amivel még színesebbé tehető (kameraállások, fények, kedvesség stb) és az ember mégsem fexik össze mindenkivel. Ez menedzsment semmi más.
2012. okt. 25. 21:29
 3/3 A kérdező kommentje:
találtam rendes állást.
2012. okt. 29. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!