Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan tudom a PayPal-t...

Hogyan tudom a PayPal-t könyvelni, pontosabban mit kell átadnom a könyvelőmnek, hogy le tudja könyvelni?

Figyelt kérdés

Van valaki, akinek van bevált módszere erre vonatkozóan?

Külföldi megbízásaim vannak, és ezért nagyon jó lenne.


2012. dec. 14. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel és ő megmondja! Ő a könyvelőd! Egyébként a bankszámlakivonatot, és a számlákat.
2012. dec. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már beszéltem vele, de idősebb, és ezért nehezen érti meg, mi a helyzet. Ezért szeretném neki én felvázolni a dolgokat.
2012. dec. 15. 11:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert idősebb, nem mentség semmire. Minden évben el kell menni továbbképzésre, különben nem könyvelhet hivatalosan. Ott elmondják ezeket.

Ha meg nem ért hozzá, akkor dobj egy privit nekem.

2012. dec. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Oda kell adnod a vásárolt áruról kapott kereskedelmi számlát és a bankszámla kivonatodat amin látszik az összeg levonása.

Nekem CIB bankszámláról megy a Paypalan keresztüli utalás,így azt adom a könyvelőmnek és még az egy külön vita lesz,hogy az árfolyamok átváltása miatt miért nem egyezik a két összeg. :(

2012. dec. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi! nekem épp fordítva van, mert én adok el.

A monthly financial reportot ha kinyomtatom PayPal-ban, azon sajnos csak az összegek látszanak, és semmi más.


A download history-nál látszanak összegek, de ezen meg nem egyezik a bankomnál feltüntetett ID azonosító :(

2013. jan. 2. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!