Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Könyvelők! Mi a különbség a...

Könyvelők! Mi a különbség a két vagy a négy oldalas napi pénztárjelentés tömb között? Mindegy, hogy milyet veszek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Én még négy oldalast nem is láttam. gondolom sok nincs, igazából az a lényeg hogy szabályozd a pénzkezelési szabályzatban hogy az ilyen meg ilyen sz.ny. számú nyomtatványt használsz és akkor nincs gond. Arra vigyázz, hogy lehet kapni költségvetési szerveknek is, az nem jó, nehogy az egyik olyan legyen!
2012. dec. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Lehet, hogy csak a sorok mennyiségében van különbség (és a négy lapos jóval drágább is), de nekem csak egy kis boltom van, most 2 laposat rendeltem, negyedannyiba sem került, mint a négy lapos. Ha megérkezik, megírom, mi a különbség! :-)
2012. dec. 30. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!