Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Miért kell olyan munkáért...

Miért kell olyan munkáért fizetnem, amit el sem végeznek?

Figyelt kérdés

pl: kéményseprés

Van egy ingatlanunk, ahol nem lakunk jelenleg, de azért kéményseprés díjat kiküldik. Miért? mikor nem is csinálta meg????


2009. aug. 25. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább a "kéményseprési díjat" fizesd ki, mint a büntetést, amiért nem engedted be a kéményseprőt és nem tudta a kéményt ellenőrizni!

Ha később a kémény dugulása miatt lesz valakinek baja a házban, akkor a kéményseprőket is előveszik, hogyan végezték a dolgukat?

Sajnos, sok kéményseprő csak a pénzt szedi be, a kéményt nem ellenőrzi, mert neki így kényelmesebb, a ti érdeketek lenne, hogy valóban tisztítsa ki a kéményeket...


Ha most nem fizetitek ki a "kéményseprési díjat", akkor megbüntetnek, hogy az előírásokat nem tartjátok be!

2009. aug. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, büntetés jár érte. A legjobb megoldás az lenne, ha felhívnád őket, hogy ok, köszi, megkaptuk a számlát, ki is fizetem, de akkor szíveskedjenek már kijönni és ellenőrizni a kéményeket.
2009. aug. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

énsem értem minek ezért fizetni....


mi egyszer engedtük fel a kéményseprőt,be is ázott minden,mert elmozgatott mindent a padláson....

2009. aug. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha azt mondták volna, hogy pl.: augusztus 15.-én reggel 9 órakor ott lesznek, mert ellenőrzik a kéményt, nem szólnék semmit. ott lettünk volna, és beengedjük. na de így, hogy bedobálja a csekket, ez azért idegesítő....
2009. aug. 26. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!