Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Van itt olyan aki Angliában...

Canadafan kérdése:

Van itt olyan aki Angliában váltotta ki az egyéni vállalkozóit?

Figyelt kérdés
Érdekelnének a pro és kontrák, hogy megy az adózás, érdemes-e inkább ott kiváltani mint itthon.
2013. jan. 14. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint, amennyire én utánnanéztem ezeknek a dolgoknak, jobban megéri kint vállalkozásba kezdeni mivel, ha minden igaz három hónapig(?) nem vagy köteles az összes formális dolgot elintézni és csak akkor kell komolyra fordítani a papírok ügyintézését, hogyha bevált a vállalkozás tehát ennek fényében odakint úgymond csekélyebb vesztenivalóval tud vállalkozásba kezdeni az ember mint hazánkban. Ezek lehetséges, hogy téves információk, ezesetben elnézésedet kérem és remélem kapsz választ olyan emberektől is aki biztosra tudja mondani a dolgokat, de remélem azért tudok segíteni ezzel is. Ami viszont biztos, hogy egy bizonyos jövedelemszintig nem vagy köteles adózni a befolyt pénz után. Csak akkor ha a hasznod meghaladja azt a bizonyos szintet. Szép napot!
2013. jan. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Itt ha 'self employed' akarsz lenni, allami honlapon regisztralsz tevekenysegi kor megjelolesevel es indulhat a business.:)) felejtsd el a szamozott oldalas szamlatombot.:)) alairasod wc papiron is ervenyes szamla. konnyebb, gordulekenyebb, de szerintem otthonrol csak nagyban erne meg anglo ceget mukodtetni. Ertem itt azalatt h rengeteget kifizetnel tolmacsra (hacsak nem tudod magad elintezni a telefonokat bevallasokat). Itt az adobevallas is egy online oldal, csak beirod az osszegeket es a progi megcsinalja neked. Elso eved vegen aprilis 5-ig bevallod a beveteledbol szarmazo befizetendo adodat, majd van egy eved h befizesd. Es sok sok mas elony is van itt.... A gov HMRV oldalakon reszletesen es ertheto modon leirnak mindent... Ird le milyen uzletbe kezdenel, hatha van kozos erdekeltsegunk.:) van itt sok olyan amire otthon nagy kereslet lenne.
2013. jan. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!