Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Lehet egyszerre 2 diákmunka...

Lehet egyszerre 2 diákmunka szövetkezetnél leni esetleg dolgozni? Adóbevallást hogy kell majd megcsinálni?

Figyelt kérdés
a munka 8 órás csak éppen ha egyik nem hív a gyárba akkor a másik által fel ajánlott munkát elvállalom ez törvénybe ütközik ?pl :kedd x diákszövetkezet által kapot munka és pénteken y szövetkezettől kapot munkát vállalom be .Ilyenkor 2 adóbevalásom lesz ? Esetleg ez jár valami büntetéssel vagy inkább lépjek ki az egyik szövetkezetből?

2013. jan. 23. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Olvasd el a szerződéseket, ott írni szokták, hogy dolgozhatsz-e másik szövetkezetnél is. (Valószínűleg nem.)
2013. jan. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hát én úgy vagyok vele, hogy annál dolgozok aki munkát ad

nem gondolnám,hogy ez bűncselekmény lenne és szerintem nekik sem érdekük pl.: ha xszövetkezetnek kevesebb meója van viszont y-nak több, gyakrabban akkor a legtöbben kilépnének az x-ből hiszen ott kevesebbszer kell menni kevesebb az esély a diákmunkára, kevesebb lehet a fizu is szerintem nincs benne a szerződésben sem, de felnőttként is van olyan hogy valaki pl: főállásban boltban eladó másodállásban lehet még futár

2013. jan. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 figureout válasza:
a szerződésben benne van h nem vállalhatsz munkát másik diák szövetkezetnél. Legalábbis én az enyémben olvastam, de én is azon gondolkozom, hogy egy másiknál szeretnék dolgozni (mert ez a cég ritkán hív), viszont így nem tudom az adóbevallással mi van..
2013. jan. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!