Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » USA-ból szeretnék rendelni...

USA-ból szeretnék rendelni hogyan lehet elkerülni a vámot?

Figyelt kérdés

Szállítással együtt ~160USD. Mennyi a valószínűsége hogy megvámolják, ill. mennyi lenne a vám? Valahogy el lehet kerülni?

előre is köszönöm!


2013. jan. 26. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem legálisan sehogyan sem. Ez az értelme az úniónak, szerinted minek léptünk be ?:D
2013. jan. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem írsz rá értéket, és azt mondod, hogy ajándék. Ha lehiszik, hogy ami benne van, az valóban 45 euro körüli, akkor oké, ha nem, akkor megpróbálják kitalálni mennyibe is kerülhet az a cucc,ami benne van... Ha nem talál, akkor még többet is fizetsz, mint hogy ráírod, 160 dollár és azután fizetsz 27% Áfa-t. Gyanítom unión belül jobban járnál (0-25% Áfa), ami miatt ugye vámköteles is az Eu-n kívüli termékbeszerzés.
2013. jan. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm

és mennyi az esélye hogy nem vámolják meg?

2013. jan. 26. 22:08
 4/7 anonim ***** válasza:

50%

Vagy igen, vagy nem.

2013. jan. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én most rendeltem külföldről és a vámokról azt írták, h 150 euró összértékig vámmentes.
2013. jan. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hallottam olyat hogy függ attól amit rendelünk. egy cipőről lenne szó ez változtat valamit?
2013. jan. 26. 23:14
 7/7 anonim válasza:
Ne variáljál, more, ezt nem itt kell megkérdezni, csaháje. Hivatalos holnapokon, terminálokon, ügyfélszolgálatokon kell érdeklődni ilyesmik felől, mert mi, szimpla felhasználók erre nem tudunk akkurátus, megbízható választ nyújtani.
2013. jan. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!