Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Nagyon ideges vagyok. Tényleg...

Nagyon ideges vagyok. Tényleg ennyit kellesz fizetnem?

Figyelt kérdés

A könyvelőm bejelentette hogy nem jelentett be Kata vagy milyen adózásra és így még 75000FT járulékot kell fizetnem ebben a hónapban de már februártl bejelent 50000re!

Tényleg 75000FT kell megint fizetnem??? Nem lehet csak 50e-et?


2013. jan. 30. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:

A kellesz, tájnyelvi elem (bár lehet most nem voltam nagyon szakmai),ezért nem kell cikizni a kérdezőt..


KATA-ra év vége előtt kellett bejelentkezni, illetve azok választhatják, akik most indítanak egyéni vállalkozást. Aki nem tette, az a korábbi adózási formája szerint adózik januárban.


[link]


Ugyanakkor mai érdekes cikk,azoknak, akik társas vállalkozásban is érdekeltek mellette:


[link]

2013. jan. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha valóban a könyvelőd mulasztott, a helyedben megpróbálnám elérni nála, hogy a különbözetet fizesse ki ő. Te abban a tudatban intézted pénzügyeidet akár a családit, akár a vállalkozásét, hogy a könyvelőd, akinek ugy-e szintén csak rendesen fizetsz, teszi a dolgát. Ha mulasztott, miért te viseld annak anyagi következményeit?

Majd ez lesz nála a tanulópénz!

2013. jan. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ! Megmondom a drága könyvelőmnek.....
2013. jan. 31. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!