Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Miért adta oda nagyker áron a...

Miért adta oda nagyker áron a terméket?

Figyelt kérdés
Elmentem egy üzletbe szalagot venni viszonylag nagyobb tételben (2féle méret 100m mindkettőből), de magánszemélyként. Amikor hazaértem akkor tűnt fel, hogy nagyker áron kaptam meg, nem is tudom hogy nem tűnt fel az összegbeli különbség. Tőlem az üzletbe nem kértek vállalkozói papírt meg semmit, áfás számlát pedig nem kértem. Lehet, hogy azért kaptam ennyiért mert nagy tételben vásároltam?
2013. febr. 1. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:

lehet kaptál egy kis kedvezményt.

vagy alapból van rajta mennyiségi kedvezmény.

2013. febr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
..vagy az is lehet, hogy szabadulni akart a terméktől, én volt, hogy beszerzési ár alatt kaptam jóval :) mert csak a helyet foglalta nála.
2013. febr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mennyiségre mindenhol szoktak kedvezményt adni - és lehet a rendszerükben egyszerűbb nagykeráras szállítólevelet / bizonylatot írni, mint kiskerest, amiből adni 20% kedvezményt. A végeredmény meg úgyis ugyan az, úgyhogy 8 :) Te meg örülj neki!
2013. febr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!