Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az önkormányzat fizeti a...

Az önkormányzat fizeti a TB-m, meghosszabbíthatom? (Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy tavaly januárban kérvényeztem, hogy az önkormányzat fizesse helyettem a TB-t, amit meg is kaptam.

Ami viszont lejárt ugye most január végén. Ha bemegyek az önkormányzathoz, akkor meghosszabbítják nekem újabb egy évre? Hallottam ilyet is olyat is.

Sajnos az anyagi helyzetem nem engedi meg, hogy fizessem az idei 6660 huf-ot. Eddig tisztességesen fizettem.

Köszönöm előre is!



2013. febr. 11. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
úgy tudom csak 1 évig fizetik helyetted.
2013. febr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én is így tudtam, amíg nem mondták nekem többen is, hogy nekik meghosszabbították újra.

Ezért nem tudom, hogy mindenkinek jár ez, vagy különleges esetben hosszabbítanak.

Köszi!

2013. febr. 11. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!