Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan kell adóbevvalást...

Eszternagy kérdése:

Hogyan kell adóbevvalást készíteni? Kérhetem az egyszerűsített bevallást az alábbi esetben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

2012. júniusától be vagyok jelentve egyéni vállakozóként divatékszerek, egyedi készítésű ékszerek és ajándéktárgyak eladására. Több nyugtát is adtam ki, számlát nem kértek egyszer sem, viszont én eltettem a magam számláit természetesen.

Emellett főiskolás vagyok, így nem kell elvileg személyi jövedelemadót fizetnem, mivel nem az egyéni vállalkozás a fő foglalkozásom.


2012. július végétől szeptember 4-ig bejelentve dolgoztam egy gyárban, de nem diákként lettem bejelentve.


Kérhetem így is az egyszerűsített adóbevallást? Ha nem, akkor mit kell tennem?

Hogy alakulnak az adózási feltételek és hogy zajlik a menete?

(sajnos amikor belekezdtem a vállalkozásba, nem kaptam rendes tájékoztatást a NAV-nál...:( )


2013. febr. 13. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:

nem!

csak a teljes adatodóbevallást választh

2013. febr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!