Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan és mit töltsek ki...

Lacikaaaaa kérdése:

Hogyan és mit töltsek ki adóbevalláskor? (most adózok először, interneten, további infók lent)

Figyelt kérdés

Tavaly kezdtem el dolgozni, és rendre meg is jött az adópapírom, eddig diákmunka volt csak és mindig az egyszerűsítettet küldtem vissza, de most lecsúsztam erről. Így gondolom marad az 1253 as bevallás. Már letöltöttem a netről a keretprogramot és a nyomtatványt is. A munkáltatómtól kaptam ezt az 12M30 as papírt amin rajta van az összes bevételem. Azt szeretném megtudni hogy én melyik lapot/lapokat töltsem ki a bevalláson.

Csak ebből a munkából volt jövedelmem, semmiféle telek, ház stb nincs a nevemen.

Előre is köszönöm a segítséget!



2013. márc. 17. 02:25
 1/5 logs válasza:
Főlap, "A" lap, meg amelyik az 1%-okról rendelkezik. Amit a munkáltatótól kaptál, ott rajta van, hogy melyik szám melyik sorba megy
2013. márc. 17. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1253-01-02 stb, ha ezek nem vonatkoznak rám akkor ezeket nem is kell kitöltenem?
2013. márc. 17. 02:36
 3/5 logs válasza:
nem. ha kitöltötted azt, amit gondoltál, akkor le tudod ellenőriztetni a programmal, és ha valami hiányzik, akkor szólni fog
2013. márc. 17. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! El is kezdtem, remélem nem lesz semmi gond :)
2013. márc. 17. 02:57
 5/5 A kérdező kommentje:

El is készültem vele, be is küldtem, meg is kaptam a visszaigazolást :).

Nem is olyan nagy ügy mint amennyire felmisztifikálják.

2013. márc. 17. 03:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!