Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Megszünt az érvényessége...

Lilu8989 kérdése:

Megszünt az érvényessége ezáltal? Mennyibe kerülne az újracsináltatása? MI menete?

Figyelt kérdés
Kb 2 éve elhagytam az adókártyámat. az lenne a kérdésem hogy ha elhagytam onnantól számítva már nem érvényes ugye? és mennyibe kerülne ujra csináltatnom? azért nem csináltattam meg elöbb, mert nem volt rá szükség(melohely nem volt). köszia válaszokat
2013. ápr. 16. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem gondolom hogy megszűnne az érvényessége. Az adóazonosító-jeled nem változott meg. Bemégy a NAV-hoz, és közlöd velük h elveszett az adókártyád és szeretnéd újra csináltatni, és megkérdezed h mennyibe kerül. Ennyi. Nem kell nekik elmondani h már 2 éve elveszett! Most veszett el és kész.
2013. ápr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi jelentősége, hogy már 2 éve elveszett. Ha nincs jövedelemszerzésed, akkor elméletileg az "adókártyára" nincs is szükség életed végéig.

Mivel csak az első kiállítása ingyenes, ezért számítsál valamennyi "illetékre" ez ügyben. Maximum 1.500 Ft lehet, több nem.

2013. ápr. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat :)
2013. ápr. 17. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!