Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hány forintot lehet kérni...

Hány forintot lehet kérni azért, ha valakinek megcsinálod az adóbevallását?

Figyelt kérdés
Nyomtatva és postára adva. Ezt is bele kell kalkulálni. Előre is köszi mindenkinek!

2013. ápr. 23. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Te tudod, hogy mennyi munkád volt vele, és mennyiért érte ez meg Neked.

Ha egyszerű, akkor én egy ezrest kérnék, ha bonyolultabb (ingatlanértékesítés, külföldi jövedelem, egyéni vállalkozó stb.), akkor olyan 3000-5000 között.


Viszont igazából semmennyit nem szoktam kérni érte, pedig még az összegyűlt bevallásokat be is viszem az adóhatósághoz átvetetni. Kapni viszont szoktam szalonnát, tojást, hurkát, gyümölcsöt, bonbonokat...:)

2013. ápr. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 2000 Ft-ot szoktam kérni általában. Ha bonyolultabb, akkor kicsit többet, bár igazából olyan csak ritkán jön. Kinyomtatom, a postázást már intézi magának,bár ott az ingyenes boríték, szóval csak le kell adni a postán és kész. Illetve az ügyfeleimnek beviszem a nav-hoz.
2013. ápr. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 3000-et szoktam fizetni. (15 perc alatt megvan)
2013. ápr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 2-3e a megszokott. A nyomtatás ok, de postára adva???? A popóját azért nem kell kinyalni. Úgy is alá kell írnia, meg elvinnie a saját példányát, meg a cuccait, vigyel el maga a postára. Van ingyenes boríték, de ha neki nincs, adja fel pénzesen, az már az ő dolga nem a tied!
2013. ápr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek. Szalonna jól hangzik na meg még mellé egy kis házi pálesz :)

Igazából postára mondjuk csak azért mondtam, hogy be is viszem, mivel minden nap ott jövök el. De jogos:) Köszi még egyszer!

2013. ápr. 25. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!