Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha bemegyek az apeh-hoz és...

Ha bemegyek az apeh-hoz és kérem az adókártyámat (mert elhagytam) akkor azt egyből odaadják, vagy ilyen postázós dolog ez?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Postázós. Központilag gyártják le biztonsági nyomdában, tehát nem csak egy laminált papírdarab - bár tény, h' úgy néz ki.
2009. szept. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én úgy tudom, h. fizetni is kell érte.Mivel elöször mikor igényelsz ingyen adják.De ha elhagyod(mint ahogy Te is) akkor fizetni kell érte azt hiszem 2100 vagy 2200 Ft-ot.Bocsi,de pontosan nem tudom,de kb. ennyi pénzt. Jah és igen,kifogják postázni, úgy 2 hét után vagy késöbb...:S:S Sajna ez van!!!:(
2009. szept. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jó és nekem holnap kell menni a munkaügyibe, és tegnap vettem észre, hogy nincs meg a kártya... most akkor addig húzódik az ügy amit intézek, vagy adnak valami papírt, hogy készülőben van??
2009. okt. 1. 10:45
 4/5 A kérdező kommentje:

ja bocsi, köszi a válaszokat:D


és azt is köszi, bár annak utána tudtam nézni h 2200 ft...

2009. okt. 1. 10:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha megigényleg a kártyát akkor kapsz egy igazolást erről és azon szerintem a számod is rajta van amit addig használhatsz amíg meg nem jön a kártya.
2009. okt. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!