Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Miért nem tölti le a gépem az...

Miért nem tölti le a gépem az adóbevallásomhoz szükséges nyomtatványt a nav honlapjáról?

Figyelt kérdés
Az abevjava bővítményt is letöltötte hozzá de annyira zavaros nem tudom letölteni sehogysem
2013. máj. 14. 13:56
 1/8 szántóvető ***** válasza:

fél a géped a NAV-tól,nem szeretné ha lekapcsolnák.

JAVA-t letöltötted/frissítetted előtte?

2013. máj. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen le van töltve, frissítve
2013. máj. 14. 15:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy letöltötted, csak éppen nem "csomagoltad ki"?

Vagyis katt a letöltésre, akkor valamit dolgozik, vársz néhány percet, megjelenik egy ablak, benne jönnek a szövegek, jobb alsó sorban "Tovább" - Tovább ... A legvégén: Befejez.

Idáig eljutottál a letöltéssel, vagy a legelején, amikor úgy tűnt, hogy a letöltésnek vége, abba is hagytad?

2013. máj. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Görges lentebb!

Ezt az ANYK-Abev-Jawa keretprogramot töltötted, vagy a régit? Mert már minden nyomtatvány és az ügyfélkapu is csak ezzel a keretprogrammal dolgozik.

2013. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
El fog telni még 10-20 év, mire Magyarországon képesek lesznek civilizált módon megoldani az elektronikus adóbevallást. Ugyanígy működik már 10 éve, érthetetlen, bonyolult, nehézkes, ellentmondásos, primitív. És ez így is fog maradni, mert ez Magyarország.
2013. máj. 15. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy az elmúlt 20 év alatt eszükbe sem jutott, hogy esetleg "felhasználó-barát" verziót kellene készíteni, ha már annyi pénzt beleölnek! Mindig csak olyan verziók jelennek meg, amik az ő munkájukat könnyíti.
2013. máj. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 DukePool válasza:
Én is 1 óráig bohockodtam az oldalukon és szívtam a keret progikkal meg nyomtatvány le nem töltős, meg nem nyitós, oldal eltávolítós dolgokkal... aztán megtaláltam ezt a videót a youtubeon, mert nekem a google és a youtube a barátom szal.. 8 perc alatt nyomtatással, gyerek kedvezménnyel, 1+1 % al megvoltam az egész cuccal... http://www.youtube.com/watch?v=mrBd0ZcecUg&feature=youtu..
2013. máj. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm meg lett :D
2013. máj. 21. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!