Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Lehet-e otthon egy szobát át...

Lehet-e otthon egy szobát át alakitani szalonná, úgy hogy legálisan dolgozhassak?

Figyelt kérdés
Németországban nagyon drágák a bérelt helységek,ezért gondolkodom inkább az otthonin! Minimális adózásra,4h-ra! Ez lehetséges? Hova forduljak itt kint??

2013. máj. 15. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre talán a német hatóságok megkérdezésével több esélyed lesz kitalálni, nem? Nem hinném, hogy itt a gyakorin sok olyan van, aki németországban, lakásból kialakított helyiségben dolgozik.
2013. máj. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy az első mondja:

a magyar adótörvények a magyar határon belüli vállalkozásokra vonatkoznak.

Sokan-sokan még azt sem ismerik.

Honnét tudjuk, hogy a német adótörvények mit mondanak erre vonatkozóan?

2013. máj. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam valaki jártas ebben! Nem tudtam hogz csak nekem vannak ilyen ötleteim!! Azért köszönöm :) Szép napot nektek!!
2013. máj. 15. 11:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Másnak is vannak ilyen ötletei, de az valszeg a helyi hatóságnál kérdez, ahol tuti választ kap, nem bizonytalant, mint itt.. feltéve, hogy itt kap, amit amúgy kétlek.
2013. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet!


Én csak Angliából indulok ki, hogy mennyire rugalmasak (azt csinálsz amit akarsz, végzettség sem kell hozzá, ha tudod csináld az elv), szerintem ez németben is így van!

2013. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem arra is kell adót fizetned még ha otthon is dolgozol,csak a büntetéstől tartok ami itt elég nagyban osztogatnak :) Azért köszönöm
2013. jún. 23. 10:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Kell! De milyen az adózás ott, hogy ezt megkérdezed? Angliában eszembe nem jutna nem adózni..
2013. jún. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!