Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Eltűnt az a papír ami az...

Eltűnt az a papír ami az adóbevalláshoz tartozó információkat tartalmazza. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A nyáron dolgoztam egy rövid ideig, kaptam is róla papírt, de nem találom. És én szeretném letudni az egészet, mert nem szeretnék bűntetett előéletet. Kivándorolnék suli után Kanadába vagy Usába (inkább előbbi), mihelyst lesz pénzem repülőjegyre, és akár állampolgárságot is kiváltani. (előbb is megtenném, csak lakhatásra sincs pénzem)
2013. máj. 15. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
A cégnél ahol dolgoztál meg kell lenni egy másolatnak. Felhívod őket és s.o.s. kérsz egyet, mert baromi kevés időd van már. Amúgy ettől még nem lesz büntetett előéleted, max kapsz mulasztási bírságot és ennyi.
2013. máj. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A számlatörténetben visszakerestem mennyit kaptam, ez alapján már el tudok igazodni.
2013. máj. 16. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha esetleg behívnak adóellenőrzésre (akár 3 év múlva is ellenőrizhetik!!), akkor kérik az igazolást, nem elég egy számlatörténet. Csináld meg az adóbevallást minél előbb, de ettől függetlenül szerezd meg az igazolást is.
2013. máj. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!