Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A személyi jövedelem adó...

A személyi jövedelem adó bevallást kedden még fel lehet adni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 18. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, mivel 20-a ünnepnap, így egy nappal "kitolták" a határidőt. Egyébként meg utána is fel lehet még adni, annyi, hogy akkor már nem használható az ingyenes boríték. Meg akkor esetleg már büntethetnek a késés miatt, de azért annyira nem szőröznek rajta.
2013. máj. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mennyire büntethetnek,ha picit késik?
2013. máj. 18. 09:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Éjfélig!
2013. máj. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire büntetnek. Egy ismerősöm tavaly jó egy hónappal később adta be, és nem büntették meg érte. Szerintem néhány napért nem fognak szadizni, de azért törekedj a határidő betartására.
2013. máj. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben.Igyekszem.Csak 3 hete rimánkodtam,hogy adják ide a papírt,erre rosszat adtak és,akkor vettem észre,amikor aktív súgóval csináltam.Nem tudom,hogy mennyi az adóelőlegem,a tavalyi évre.Igazság szerint,azt se tudom,hogy mi az az adóelőleg.3 hónapot dolgoztam tavaly és azt kellene bevallanom.
2013. máj. 18. 09:52
 6/7 anonim ***** válasza:
A három hónapos munkáltató csak adott valamilyen igazolást, elszámolást!
2013. máj. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már meg van.De azt is elég nyögve nyelősen sikerült megszerezni.
2013. máj. 18. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!