Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Nekem lenne egy olyan problémá...

Garfield5450 kérdése:

Nekem lenne egy olyan problémám hogy neki "ugortam" az adó bevallásomnak és amit a munkáltató adót igazolás csak 0-ák szerepeltek hogy ilyenkor mi a tehendö?

Figyelt kérdés
egyedül a nyugdíjjárulék alapját képző jövedelem van fel tüntetve összegként semmi más a kereset jövedelem is nula forint hogy ilyen mi is van ?

2013. máj. 20. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Előbb kellett volna megnézni milyen papírt nyomtak a kezedbe, nem az utolsó napon -.- Fel kell jelenteni adócsalásért a munkáltatót, mert nem fizetett utánad semmit sem
2013. máj. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kapott igazolás legtetején ott van, hogy milyen igazolás.

Mi van odaírva?

2013. máj. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kilépéskor 6-8 oldalnyi u.n. "kiléptetős" papirokat adnak. Az egyiknek a neve: Igazolás a járulékalapját képező jövedelemről. Valószínű, hogy te ezt olvasod.

Keresd ki: Adatlap a munkáltatótól/kifizetőtől származó jövedelemről, a levont adóelőlegekről... stb. megnevezésű nyomtatványt a sok közül, és az azokon szereplő adatok alapján már meg tudod csinálni.

2013. máj. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Adatlap 2012 A munkáltatól (társas vállalkozástól, polgárjogi társaságtól)származó jövedelemröl, az adó és adóelőleg levonásról a munkaviszony (tagsági viszony) megszűnésekor nekem ilyen papirom van csak ez egy nem tom lehet hogy bemegyek kedden a navba hátha tudnak valami okosat mondani.
2013. máj. 20. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!