Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mi történik ha az adóbevalláso...

Mi történik ha az adóbevallásomat nem tudom beküldeni a határidő lejárta előtt?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy dolgoztam kemény két hetet a tescoban és küldték rá a papírt ,amit februárban kellett volna kitölteni és visszaküldeni az egyszerűsített adóbevallással, most meg nem tudom visszaküldeni valami bonyolult vagy csak számomra bonyolult módon.
2013. máj. 20. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Febr. 15-ig a 1253NY nyomtatványt küldhetted volna be. Most már abból a határidőből kifutottál.


Maradt még: ha kedd éjfélig megcsinálod és feladod a 1253-as nyomtatványon a bevallást, akkor még határidőben vagy!


Ha nem boldogulsz vele, akkor még kereshetsz egy hozzáértőt, vagy egy könyvelőt, percek alatt megcsinálják, kinyomtatják neked!

2013. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi...igen sikerült megcsinálnom a nyomtatványt, de többet biztos hogy nem kések vele...
2013. máj. 23. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!