Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » 1253-as ADÓNYILATKOZATOT csak...

1253-as ADÓNYILATKOZATOT csak a NAV oldaláról lehet letölteni?

Figyelt kérdés
Ez lesz az első adóbevallásom (diákmunka), és már két órája szenvedek a NAV honlapjával, egyszerűen képtelen vagyok onnan letölteni a kitöltendő lapot. Nincs egy másik oldal, ahonnan le tudnám szedni?

2013. máj. 20. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a Jawa programod fent van a gépen, akkor az alábbi linkben egy kicsit görgess lentebb, és ismét töltsd le (firssísd az eddigi) ANYK-AbevJawa keretprogramodat.


[link]


Meglehet, hogy régi keretprogramod van a gépeden, vagy a síma Abev-keretprogramod, ami már nem használható.


Ha ez megvan, akkor ment vissza ugyanarra a nav oldalra, és kérd le a 1253-as nyomtatványt letöltésre.


Vigyázz mindkettőnél, mert amikor a letöltést megkezdi, utána még várni kell egy kicsit, majd megjelenik egy külön ablak, benne különböző szövegek, jobb alsó sarokban a gomb Tovább ... Tovább ... a végén Befejez. Addig nincs kész a teljes letöltés, amíg idáig el nem jutottál akár a keret-programnál, akár a 1253-nál.

Persze az is lehet, hogy a gépeden levő Jáwa progi nem a legújabb verzió, és esetleg azt sem ártana frissíteni, mert ha az régi, akkor sem működnek az apeh-os programok. Kezd el először annak frissítésével.

2013. máj. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég az SZJA-ra rákattintani, és nekem simán letöltötte a nyomtatvánnyal együtt, nem kellett bajlódni a keretprogrammal (ezen a gépen nem volt rajta, két éve vacakoltam másik gépen)
2013. máj. 21. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, szerencsére már megoldódott a dolog.
2013. máj. 21. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!