Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Adó! Kiderült, hogy 2007-ben...

Adó! Kiderült, hogy 2007-ben és 2008-ban amikor diákmunkásként dolgoztam nem csináltam adóbevallást erről a két évről. Hogyan tudom bevallani őket?

Figyelt kérdés
Van ügyfélkapu regisztrációm, már használtam is, milyen adatlapokat kell kitöltenem és mire figyeljek oda? NAV-tól már meg van, hogy mennyi bevételem volt akkor, illetve minden le van írva amire szükségem lehet, csak azt felejtettem el megkérdezni, hogy milyen adatlapot kell kitöltenem.

2013. jún. 2. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:

A 2007 évi bevallást a 0753 számú, a 2008 évit 0853 számú bevalláson kell pótolni.

A NAV honlapjáról letöltöd az ÁNYK nevű általános nyomtatványkitöltő programot, ha ez sikerült, ugyanott kikeresed etz a két nyomtatványt, és azokat is letöltöd. Az ÁNYK-ban utána szépen meg tudod nyitni, és kitölteni. Ha a kitöltési útmutatókat is letöltöd hozzá, lesz segítséged. Ha nem birkózol meg vele, írj priviben.

2013. jún. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!