Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Klímát szerelnék a házamra,...

Klímát szerelnék a házamra, de ha feljelent a szomszédom, hogy gazdagodtam, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
megmogyoróznak?

#vagyongyarapodási-vizsgálat
2013. jún. 5. 06:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha tisztessegesen jutottal penzhez es mindent rendesen leadoztal, akkor nincs mitol felned. :)
2013. jún. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de megmogyoróznak?
2013. jún. 5. 08:20
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt feltétlenül. Sajnos a mogyorózás már elkerülhetetlen, klíma nélkül is.
2013. jún. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azért egy klíma nem egy új BMW. Elég furcsa szomszédod lehet, hallod-e :)
2013. jún. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy klíma nem egy akkora érték, amit nem lehetne akárhonnét előteremteni.

Legközelebb amikor találkoztok, akár a kerítés mellett szóba elegyedtek egymással, mondd el neki, hogy gondolkodtok azon, hogy rokonságban kértek annyi kölcsönt, hogy tudjatok egy ilyet beszereltetni. Ez még csak terv, stb. stb.

2013. jún. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ilyen privátokat kapok, becarás:



Hello!

Ha befektetést keresel tudok ajánlani rövid vagy hosszú távút is 10% havi hozamokkal! 50ezertől kezdhető! Akár még megélhetést is biztosít Ha bővebben érdekelne kérlek írj!

ÜDv,

Robi

2013. jún. 5. 11:07
 7/12 anonim ***** válasza:

Csak nem a Dósai írogat?


Huh de sok topikban összerúgtam a kamus királyfival a port!

2013. jún. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Ilyen privátokat kapok, becarás:


Hello!

Ha befektetést keresel tudok ajánlani rövid vagy hosszú távút is 10% havi hozamokkal! 50ezertől kezdhető! Akár még megélhetést is biztosít Ha bővebben érdekelne kérlek írj!

ÜDv,

Robi"


Ez már egyszer fórumtéma volt ez a gyerek. Azonnali tőkeduplázást, és örök tőkegaranciát ígér havi (!!!) 10-15% mellett. Mindezt forexből. Azt hittem h lefos.om a bokám szárát, amikor elolvastam. Képzelem mennyi madarat behúzhatnak ezek. Remélem egyszer valaki lenyúl a torkán.

2013. jún. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát igen van pár ilyen csóka!


Engem is próbáltak bepalizni, volt vagy 9 fórum ahol nyomatták. Mikor kiszámoltam a sok palimadárnak, hogy mit is jelent amit ajánlanak. 980%-os éves kamatok, havi 20-30% hozam stb...

Felhívtam a figyelmet, hogy mekkora átbaszás, nos 98%-os értékelésem lezuhant a látható szintre, nem mintha érdekelne, de azért vicces :)


Keressetek rá a hozamos témákra, ahol megsemmisítő véleményt láttok, illetve számolásokat arra vonatkozóan, hogy átb.-ról van szó. Valamint a vélemény 0%-ban hasznos :) nos azok az én válaszaim

2013. jún. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Haha másik topikban megírtam van 2,7m-ám erre 2 perc sem telt el:


Az üzenet küldője: Dósai Róbert

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 07:43

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Mihez kezdjek pénz nélkül?

"2,7m segítene? Mi az ötleted? Szerintem próbálj befektetőket keresni, ha tényleg jó az ötlet, akár még hirdetésre is jelentkeznének befektető kedvűek."

Az üzenet szövege: Hello!

Ha befektetést keresel tudok ajánlani rövid vagy hosszú távút is 10% havi hozamokkal! 50ezertől kezdhető! Akár még megélhetést is biztosít Ha bővebben érdekelne kérlek írj!

ÜDv,

Robi

2013. jún. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!