Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mi a helyzet ha nem fizetem...

Ani 09 kérdése:

Mi a helyzet ha nem fizetem magam után az egészségügyi szolgáltatási járulékot, és munkába állok. Nem voltam beteg szolgáltatást nem vettem igénybe, visszamenőleg ki kell fizetnem az elmaradt "TB"? A munkáltatom ezt fogja látni?

Figyelt kérdés
2012.09.01.én járt le a munkanélkülim, és azóta nincs állásom.

2013. jún. 14. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen vissza kell fizetned. Munkáltató nem látja.
2013. jún. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fizetésedből levonják a tartozást ami most 60 rugónál tart a te esetedben. Jobban jársz ha bemész hozzájuk és azt mondod hogy külföldön dolgoztál és ott fizettek utánad járulékot. Akkor megúszod egy leb@szással, hogy náluk miért nem jelentkeztél ki. Utána nézni nem tudnak szerencsére.
2013. jún. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég ha bemegy az ember és azt mondja, h külföldön dolgozott, nem kell róla semmit papír?
2013. aug. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!