Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha nagy összeg jár vissza az...

Ha nagy összeg jár vissza az adóból az is 30 nap vagy az már több mire kiutalják?

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Kettőszáz-ennyihány-ezret már hallottam, hogy símán leutalták bankszámlára.

Ismerősöm viszont egy alkalommal 350 ezret kért volna vissza, először berántották "kiutalás előtti ellenőrzésre". Be kellett vinni minden olyan igazolást, egyéb papirokat, amik alapján a bevallása elkészült, és tételesen végigellenőrizték, csak azután utaltak.

2013. jún. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem annyi azért nem jár én 120 ezret várok vissza azért kérdeztem mert pénteken lejárt a beadástól számított 30 nap és nagyon várom bankszámlára csak nem tudom hogy akkor most ilyenkor mi van mert olvastam hogy többen már megkapták
2013. jún. 16. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!