Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Egyszemélyes kft ben csak a...

Egyszemélyes kft ben csak a saját járulékaimra gyűlik össze elég pénz, lehet ebből baj az adóhivatal felé?

Figyelt kérdés
A járulékokat pontosan fizetem magam után, ügyvezetést ingyenesen látom el. A munkabérem nem tudom az adott hónapban kitermelni vagy csak a töredéke jelenik meg a számlán. Ez okozhat bajt, büntetést, vagy vezethet a cég megszűnéséhez?

2013. jún. 21. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem gond.
2013. jún. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Navot csak a járulékok, és az áfa érdekli, ha te neked nincs hasznod belőle, az egy darabig nem érdekli őket. Ha viszont évek óta veszteséges vagy, akkor az gázos lehet...

Behívnak elbeszélgetni, de büntetni nem büntetnek, amíg nem találnak valamit.

2013. jún. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felmerülhet, hogy valami illegális tevékenységet végzel és az csak egy fedő kft.
2013. júl. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem veszteséges, a járulékot fizetnem kell valahonnan, hiszen hogyan lesz nyugdíjam másképpen. Könyvelési szempontból írtam a munkabért, mivel nem fizetnek a cégek időben, így a munkabér felvétel lekönyvelése is csúszik.
2013. júl. 24. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!