Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mit írjak a NAV-nak, hogy...

Mit írjak a NAV-nak, hogy tudjak részletben fizetni?

Figyelt kérdés
Ingatlan ajándékozási szerződés után kell illetéket fizetni, de szeretném 12 havi részletben.. azt mondták, hogy írjak levelet, hogy miért esik nehezemre egyben kifizetni és majd küldik a határozatot. pl"1.éves egyetemista vagyok, nem dolgozom, most a tanulmányaimba kell fektetnem pénzt" szal ilyeneket ...( nem jut eszembe több..) kéne szép hivatalosan megfogalmazni, segítetek lécci, meg ha még hasonló kamu indokot tudtok, megírjátok? nagyon köszönöm
2013. júl. 2. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell kamuzni meg fogalmazást írni.

Írd meg hogy szeretnéd részletbe fizetni mer nem állsz jól anyagilag hogy ekkora összeget egyben fizessél ki.

Ennyi elég is lesz szerintem.

2013. júl. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eleve egy nyomtatványt is be kell adni hozzá, meg csomó más bizonylatot is. Ezügyben én keresnék egy szakembert. A sima levelet vagy elutasítja, vagy úgyis meghiánypótoltatja. Egyébként Lehet mérsékeltetni, csak tudni kell hogyan.
2013. júl. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem a telefonba mondta az ügyintéző, hogy írjak levelek, amiben megindoklom, hogy miért nem tudom egyben kifizetni ... és azt el szokták fogadni
2013. júl. 4. 15:31
 4/4 A kérdező kommentje:
nem kamura gondoltam, hanem vmi rizsa szövegre, ami a kérvényekben szokott lenni:D
2013. júl. 4. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!