Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Bejelentéshez nem kell semmi?

Bejelentéshez nem kell semmi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Főnököm azt mondta hogy mától be vagyok jelentve(vagy fél éve nyúzom ezzel, sokszor majdnem elküldött miatta).


Csak az a baj, hogy egyetlen papírt adtam oda neki, az pedig a munkaügyi hivatal igazolása arról, hogy én 6 hónapja vagyok álláskereső(ez ahhoz kell, hogy tudjon utánam támogatást felvenni).


De ezen a papíron sehol sem szerepel a TAJ-számom, és én úgy tudom ez elég lényeges információ ahhoz, hogy megtörténjen a bejelentés. Csak a nevem és a születési adataim vannak rajta.


Másik: Megkérdeztem tőle, hogy mi lesz a munkaszerződéssel. Azt mondta, hogy a bejelentéstől 5 napunk van arra hogy munkaszerződést írjunk.


Ti mit gondoltok? Átver?


2013. júl. 15. 18:29
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocsi, még egy kérdés: AZ ügyfélkapun még semmi nem látszik. Mennyi a maximum idő, amikor ott meg kell jelennie a biztosítási jogviszonynak?


Előre is köszönöm!

2013. júl. 15. 18:30
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jelentett még be.
2013. júl. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az hogy az ügyfélkapun nincs semmi, az még nem is lenne gond, mert elég lassú.

De a bejelentés Taj-szám, adószám nélkül???-Hááát

2013. júl. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!