Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Facebook-on vannak olyan...

Facebook-on vannak olyan TIPPMIX-es csoportok ahova csak úgy lehet bejutni ha fizetsz és akkor fognak ők oda bevenni és csak így fogod látni azoka a tippeket amiket ők kitesznek. Ezzel ők milyen törvényeket sértenek meg?

Figyelt kérdés
Az egyik ilyen csoport tulajdonosát kicsit meg szeretném ijeszteni és az érdekelne hogy ők ezzel a tevékenységgel milyen jogokat, törvényeket sértenek meg? Mert abba biztos vagyok hogy ez nincs nekik bejelentve sehova és hogy biztos kéne ez után valamiféle számlát adni, vagy adót fizetni.

2013. júl. 21. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
jó ég valaki képes ilyenért fizetni XD
2013. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na mi van nem jött be a tipp? :)
2013. júl. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Félre ne érts, nem azért akarom megijeszteni mert én fizettem neki. De egyébként nagyon sokan fizetnek ezért havi több ezer forintot,, Néztem 1-2 csoportba több százan is vannak !
2013. júl. 21. 21:42
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék egyébként ráijeszteni a tulajra hogy ingyen bejuthassak :) Mert ha képest ezért több száz ember fizetni havonta akkor arra kíváncsi vagyok... De én ilyenért fizetni nem szeretnék...
2013. júl. 21. 21:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Én olyan csoportot tudok, ahol a befizetett pénzt meg is játsszák azokra a tippekre, amit az oldalra kitesznek.

Így tulajdonképpen csak egy baráti társaság közös tippmixeléséről van szó, szerintem semmilyen törvény nem tiltja. A kapott tippeket meg saját maga úgy használja fel további szelvényeken az illető, ahogy akarja. Egy ismerősöm benn van egy ilyen csoportban, de még nem vett ki pénzt, mert csak akkor osztanának, ha nagyot nyernének.

A rizikó, hogy akkor viszont eltűnnének.


Mindenkinek egyéni számlája van, ugyanúgy, mint az szerencsejáték zrt. tippmix-oldalán.

2013. júl. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!