Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jött egy levél a munkaügyről,...

Jött egy levél a munkaügyről, amiben azt írták, hogy 8 nap múlva menjek be, vagy kitesznek? Ez 13 napja volt, most találkoztam a levéllel.

Figyelt kérdés
Ha máshová szeretnék átmenni, akkor nem is vesznek be most már, vagy mi lesz? Mi a teendő? Ide már nem szeretnék visszamenni.
2012. jún. 18. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Adok egy jó tanácsot. (Tapasztalat!) Ha kapsz egy hivatalos értesítést a munkahelyedről, vagy akárhonnan, ne sumákold el azzal, hogy úgysem akarsz visszamenni oda stb, hanem hívd fel őket, hogy most kaptad meg a levelet, és miről van szó. Minden dolgot le kell rendezni, hogy később ne legyen belőle probléma!
2012. jún. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Töröltek a nyilvántartásból, most már nem kell menned. sehová.
2012. jún. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem egészen úgy van! Van elszámolás és egyéb papírmunka. De azt csinálsz, amit akarsz.
2012. jún. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De költözöm és majd az ottani munkaügyre akarok bemenni.

Akkor simán mehetek, nem lesz probléma?

2012. jún. 19. 00:25
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Én nem magyarországi vagyok,de mikor elköltöztem egy másik városba,bejelentkeztem ide,akkor a régi helyről kellett nekem papirt kérni,hogy nem lakok ott.Valami ilyesmi papir kellett,hogy ide be tudjak jelentkezni.
2012. jún. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A munkaügyis nyilvántartások országszerte elérhetők bármelyik munkaügyi hivatalban.

Ha másik munkaügyibe akarsz átmenni (feltéve, hogy van ott lakcímed, vagy tartózkodási címed), akkor átkéri az egész adatbázisodat az előző helyről. Neki ez kb 3-4 perc, és látja minden munkaügyis dolgodat.

Ha itt megszüntették a regisztrálásod, azt az új helyre is "viszed magaddal".

2012. jún. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Akkor nem is vesznek vissza a nyilvántartásba ott sem?

Hiába is szeretném?

2012. jún. 20. 09:16
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem majd ott többet mondanak.
2012. jún. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!