Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Tisztázatlan jövedelem leadózt...

Tisztázatlan jövedelem leadóztatása. Hogyan?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van 15 millió készpénze valakinek.

És szeretne belőle venni egy házat, eddig sose volt munkaviszonya, és a nevén sincs semmi, mert a szüleinél lakik.

Viszont szerzett 15 millió forintnyi kézpénzt.

NAV-nál hogyan lehetne tisztázni, és leadózni, hogy el lehessen költeni?

Vagy egyszerűbb ajándékozásnak feltüntetni, hogy a nagyszüleim és a szüleim segítségével jutottam hozzá az ingatlanhoz?

Ti hogyan csinálnátok mi a legjobb mód?


2013. aug. 2. 19:53
 1/6 A kérdező kommentje:

Mármint nem rólam van szó, hanem hallottam ezt a nagybátyám távoli rokonától, aki még fiatal viszonylag, ő mesélte.

Ezért vagyok kíváncsi ilyenkor mi a teendő ha valaki ilyen helyzetben van.

2013. aug. 2. 19:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy pénzmosáshoz keresel itt segítséget? Remélem nem segít senki. Ez az oldal nem arról szól, hogy bűncselekményekben segítsen.
2013. aug. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én nem keresek semmihez segítséget azt sem tom mi az :DD

14 éves vagyok xd

csak kérdeztem filmekben ez megy mostanába meg hallottam de kamu am

2013. aug. 2. 23:04
 4/6 A kérdező kommentje:

most is megbüntették az éjjel nappal bp-be laliékat mert nem kértek engedélyt a hotdog árulásra.. :)))

tiszta hülye világ ilyenek mennek a tv-be.

nem szabad ilyennel fogllakozni én pl nem is udtam h ez az amit mondol.Ű

ááá, bocs.

2013. aug. 2. 23:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy mi van? Te melyik tévét nézed? Már hetekkel ezelőtt árultak hotdogot. Valahol ismétlik a régi részeket? :)
2013. aug. 3. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem van tippem, de tényleg nem szívesen segítenék ilyenben konkrétan, viszont nem jársz rossz úton gondolatmenetileg...:)
2013. aug. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!