Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » TEÁOR szám ideglenes árusításh...

TEÁOR szám ideglenes árusításhoz? Rendezvényen, dobozos sör, chips mogyoró, üdítő később szeretnék kimért bort és szenvicseket

Figyelt kérdés

TEÁOR számra lenne szükségem városban ünepségek alatt szeretnék dobozos sört chips-t szotyola-t mogyorót-t

tökmagot

nekem nincs végzettségem jelenleg vállalkozó vagyok vaterás kereskedő

ideglenes alkalmazottam rendelkezne minden papíral



#TEÁOR #Rendezvényen
2013. szept. 22. 19:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Úgy keresd, hogy "Palackozott italok, csomagolt élelmiszerek piaci árusítása"

Ez magába foglalja, hogy rendezvényeken, stb. is kitelepülsz, a nav szempontjából viszont mindegy, hogy ez alkalmankénti lesz-e, vagy ettől kezdve sorra járod a környék összes piacát és minden nap árusítasz valahol.


Figyelj oda, hogy a vám-osok részéről a "jövedéki termékek forgalmazási engedélye" is meglegyen, mert a sör ebbe a kategóriába tartozik. A szendvics viszont nem fog beleférni, mivel nem "gyárilag előre csomagolt".

2013. szept. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!