Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Kell -e adóznom és ha igen...

Levente87 kérdése:

Kell -e adóznom és ha igen mennyit és hogy?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Levente vagyok Szerbiából! Nem vagyok magyar állampolgár! Elhatároztam hogy elkezdek az interneten tözsdével foglalkozni... Mivel Szerbiában nem lehet illetve lehet tözsdézni de a nyereséget nem utalják a számlámra (törvényben van hogy nem lehet mert az állam meg akarja óvni az állampolgárait evvel... Ne kérdezzétek miért, én is néztem mint borjú az újkapura....) így elhatároztam hogy átmegyek Magyarországra és nyitok ott egy bankszámlát és így belekezdek a tözsdébe! 100 euróval startolhattam 1 brókercégnel és elkeztem a 60 másodperces tőzsdézést! 107 euró volt a kártyámon, 100 eurót befizettem a cégbe maradt a kártyamon 7 euró... Na most... Én a 100 euróból csináltam 200-at... 100 eurót benn akarok hagyni a másik 100 eurót meg ki akarom venni hogy rámennyen a számlámra... Ezért kell e nekem adót fizetnem??? Ha igen mennyit és hol birom befizetni??? Remélem érthetően el tudtam magyarázni... A válaszokat előre is köszönom...

2013. okt. 4. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem 16%
2013. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy kis segítség:


[link]


Azt, hogy ezt milyen formában végezheted, nem tudom, de az adóhatóságot meg lehet kérdezni. Én is sokszor szoktam velük "értekezni".

2013. okt. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!