Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hol melyik menüpontban lehet...

Hol melyik menüpontban lehet beküldeni az elektronikus beszámolót (mérleget) ügyfélkapun keresztül?

Figyelt kérdés

#mérleg leadása #ügyfélkapun keresztül
2013. okt. 30. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Erre való a könyvelőd... Egyébként ugyanott, ahol az adóbevallást.
2013. okt. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy aki ilyet kérdez, annak van könyvelője?


Pedig ezek szerint kettős könyvvitelre kötelezett, és kétlem, már a feltett kérdés alapján is, hogy a kérdezőnek van megfelelő, törvény által kötelezően előírt végzettsége!

Könyvelőre nem futja, csak annyi pénze van-volt, hogy több százezerért megcsinálja a céget! Azóta pedig eszi a bablevest és a zsíros kenyeret!

2013. okt. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Reménykedtem benne, persze nem komolyan, csak már agyamra megy a sok ilyen ember.... Persze az orvosnak fizet, holott az kap fizetést is, de csak csinálja. Gondolom megjött a bírság levele a nav-tól... Azért ilyen szorgalmas
2013. okt. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

utolsonak

elárulom, hogy tényleg megjött egy bírság azért mert a könyvelo nem adta le a mérleget holott én a kozzteteli dijat is megfizettem majus 10-ig

valamint nem adta le a 2012-es adobevallast sem erre julius 29-en szolitott fel a NAV

aztan nem adta le az augusztusi jarulekbevallast sem, aztan lelepett a cegtol, az ugyvezeto nem vallal semmilyen felelosseget a hanyag munkajukert

habar van a cegenek felelossegbiztositasa,

kozben valtottam konyvelot ot meg 3 napja nem tudom telefonon elerni,

szoval legszives a frusztraciodat ne velem szemben vezesd le, köszönöm

2013. okt. 31. 10:15
 5/8 anonim ***** válasza:
csupa csudajó könyvelő hmmm... elgondolkodtató. Érdekes az én ügyfeleimnek nincsenek ilyen problémái.... (mármint hogy bevallás halomra elmarad, nem ér utol stb... ) Egy a baj, először mindig csak az árat nézitek ti mai vállalkozók, abba bele se gondoltok, hogy néha drágább a leves mint a hús... én azt gondolom erről - már megbocsáss - ha akönyvelő addig mindent jól csinált, akkor valaminek történnie kellett, hogy már a felelősséget se vállalja!
2013. okt. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

...akkor valaminek történnie kellett...

vagy éppen nem történt valami = hónapok óta elfelejtett a Kedves Ügyfél fizetni a könyvelőnek!


Nincs olyan bolond vállalkozó, hogy egy jól és rendesen, rendszeresen fizető üzleti partnert egyik percről a másikra nem szolgál ki. Csak akkor, ha az adós marad.

És természetesen ez alól a könyvelő sem kivétel, hiszen valamiből ő is élni akar, valamiből neki is élnie kell!

2013. nov. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó hozzászólóval is mélyen egyetértek ... ezért írtam a drágább a leves mint a hús-t...
2013. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

vádoljatok valaki mást, alaptalan dolgokkal

nekem nincs idom arra hogy nektek bizonygassam az igazamat

a más ügyfelek és magánéleti frusztráltságotokat ne rám zuditsatok irtam már

20193 fizettem havonta ez kb átlagos,

fogalmam sincs hogy eddig valamit is jól csinált-e

nekem arra nincs idom es felkeszultsegem, hozzaertesem hoyg ot elleneorizzem

lehet sokkal nagyobb karokat is okozott,

legutobb azt sem tudtam ki konyveli a cegem olyan

joves menes volt ennel a konyvelo cegnel ahogy az elobb leirtam,

bizonyitani tudok mindent egy karteritesi perben ha lesz ra energiam

2013. nov. 2. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!