Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Kínából rendelt telefonnál...

Kínából rendelt telefonnál vámolásnál mit tehetek?

Figyelt kérdés

Vámkezelés alá vonták a csomagot. kb 30-40e. Ft értékű.

Elméletileg ha 20 napig nem küldöm be a számlát akkor visszaküldik a feladónak!?!?

Ezt megtehetem? Időközben meggondoltam magam mert leakcióztak egy sokkal jobb telefont ami még vámmal együtt is lényegesen olcsóbb lenne mint amit hamarabb rendeltem.



#Kína #telefon #vám #visszaküldés.
2014. jan. 17. 01:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell majd rá fizetned 2% vámot. Most ez tényleg akkora összeg?
2014. jan. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Linkoln ***** válasza:

Meg 27% áfát...

és, igen, ki kell fizetni. A vásárlói feltételek között meg van jelölve (99,99%) hogy ha a hülyeségedből, a hanyagságodból nem érkezik meg a csomag a vámról, akkor így jártál. Az eladó nem fogja elvinni a hanyagságodból adódó költségeket.

2014. jan. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen a 27% még rá jön.

De gondolom ebben az esetben nincs 8 napos vásárlástól elállás?

2014. jan. 17. 23:40
 4/4 Linkoln ***** válasza:
Az akkortol van amint megjott. Ha engedik. Eus szabaly kinara nem vonatkozik, sajnos.
2014. jan. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!