Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Erdemes-e szerintetek az én...

Erdemes-e szerintetek az én esetemben egyyzerűsített SZJA bevallást készíttetnem a NAV-val?

Figyelt kérdés

2013 szept.15-ig volt bejelentett munkahelyem, azóta csak alkalmi munkavállalóként dolgozom egy üzletben. Korábban a munkáltatóm könyvelője nyújtotta be az adóbevallásomat, én nem is értek az ilyesmihez, azért gondoltam, hogy a NAV-ra bíznám. Azonban nyilván fel fog tűnni nekik, hogy nincsenek utánam járulékok pár hónapja (jelzem ez hamarosan rendeződik, ismét lesz bejelentett állásom...)

Gondolom, kapok némi hátralékfizetési felszólítást, ezen kívül várható más szankció, vagy menjek be személyesen érdeklődni?



2014. jan. 17. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdemes.
2014. jan. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mi itt a kérdés?!
2014. jan. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!