Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Angliaban elek es otthon...

Angliaban elek es otthon csendestarskent reszt vennek egy vallalkozasban. Ilyen helyzetben hogy mukodik az adozas? (Idekinnt adozok 5 eve. ) Ill. csendestarsi szerdzodesmintat honnan tudok letolteni? (gugliztam, nem talaltam)

Figyelt kérdés

2014. jan. 25. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Csendes társ azért vagy, mert nem szerepelsz sehol. Nincs szerződés rá, ha holnap lelép a pénzeddel így jártál.


Biztos nem az eszed fog megölni...

2014. jan. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nyilvan mivel hogy lesz szerzodes,ezert a megfogalmazas nem korrekt,nem vagyok benne expert,azert tettem fel a kerdest.

Amugy mivel latom hogy milyen konstruktivan szolsz hozza es az adott valaszok hasznossaga is hagy kivannivalot...inkabb megvarom a kovetkezo valaszadot.:)

2014. jan. 27. 22:39
 3/6 anonim ***** válasza:

A cég könyvelője el fogja magyarázni neked mi az az Ipa, echo, nyerség adó, járulék, osztalék adó, és társai.


Lehet nem értesz hozzá, de szürke állományod használhatnád, ha oroszoknál fektettek be pénzt hol fogok adózni? Na hol? Az oroszoknál. Mivel abban az országban jutok haszonhoz. Ahogy te Angliában adózól, nem M.o.-n.


Ha te a csendestársat a bt kültagként értetted akkor az más.

Magyarországon csendestárs szót 15 millió felett használjuk, és ott sokszor nincs papír, mert, aki befektet, annak nem kell papír, mert ha nem kapja, meg ami jár neki, nem csúnya szavakkal fog vagdalkozni...

2014. jan. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha mar a szemelyeskedo hangnemnel vagyunk nyilvan neked sem jutott el a szurkeallomanyodig hogy Angliaban elek de odahaza Magyarorszagon lenne az uzlet(igen,kis osszegrol van szo es kft,de a megfogalmazas "csendestars" hivatalos jogi forumokon is fellelheto,csak a hozza tartozo jogmagyarazat nekem bonyolult,lehet nem azt fedi le amit en fogok vallalni) mindenesetre a valaszodat koszonom,megha a hasznossaga es a stilus hagy is maga mogott nemi kivannivalot,ilyenkor szerencsere enyhul a honvagyam.
2014. jan. 28. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez most bántás akart lenni? Hogy nem értesz hozzá a te bajod. Hogy nem tudod ki guglizni megint a te bajod.


[link]


Hogy lásd milyen jó fej vagyok.


Nem kell a magas ló, 5 évet éltem Írországban :D

2014. jan. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudod mit? Ha nem megy lekezelo stilus es szemelyeskedes nelkul a valaszadas inkabb kerlek ne valaszolj. Nem akar senki bantani,de ha mar itt tartunk ha az utcan erdeklodnek toled valamit vagy a baratod lennek es informaciora lenne szuksegem es ilyen hangnemben valaszolnal,hat egy szo nelkul otthagynalak es megkefrnelek hogy tobbet ne keress.Lehet hogy en nem vagyok otthon jogi es adozasi kerdesekben,de hogy neked fogalmad sincs hogy hogyan kell valakit kulturalt hangnemben felvilagositani az biztos. Kerlek ne irj ide tobbet,az eddigi valaszaiddal is eleget"segitettel".
2014. jan. 30. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!