Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » 09t1011 ezt a lapot szeretném...

09t1011 ezt a lapot szeretném letölteni, de sehogy sem megy! Valaki segitene? De tényleg úgy, hogy sikerüljön! TB fizetöi igénylö lapról van szó!

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem sikerül? Simán lejön. www.apeh.hu oldalon-letöltések-nyomtatványkitöltő programok-bevallás számánál a listából ki kell választani. Ha megvan ,akkor a Java webstartra kell kattintani, és a megnyitást választani. Nekem bejött egy biztonsági figyelmeztetés, de azzal nem kell foglalkozni, csak run, és már fel is teszi magát. Esetleg a keretprogramod nem az ÁNYK Abev java, akkor azt is telepítsd.
2009. dec. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem se töltődött le, de én amúgy is elmentem az apehhoz mert úgy gyorsabb az ügyintézés és ott mindig ki van rakva egy vagonnal ebből a nyomtatványból.
2009. dec. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ELŐBB a keret-programot kell letöltened és telepítened, CSAK UTÁNA tudod letölteni és a keret-programban kitölteni bármelyik nyomtatványt!

(Először ez nekem sem volt világos, aztán röpke félóra kínlódás után rájöttem.)


A következő idegbajt ott kaptam, mikor az űrlap kitöltése után az ellenőrző funkció mindig hibát jelzett... Eltartott ez is egy darabig, mire rájöttem, mi a fene baja van és mit kell kijavítanom, hogy jó legyen! :-P

2009. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!