Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan tudok KATÁsként utalni...

Hogyan tudok KATÁsként utalni a NAV-nak? Láthatom az ügyfélkapuban az utalási adatokat?

Figyelt kérdés
Kicsit megcsúsztam a decemberi tételes adóval. Már szeretném elutalni, de nem dob ki a google semmi konkrét adatot. Gondolom van késedelmi díj, de nem tudom mekkora. Tudtok segíteni? Mi a számlaszám, név, közlemény, összeg? Hol látom ezt az ügyfélkapuban?

2014. jan. 30. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, könyvelőd az nincs, mert minek.... A kata elmaradást ugyanoda kell utalnod, ahova simán is utalod. Késedelmi kamat előírás majd augusztus és október között lesz, nem most, így az most nem is esedékes. Konkrét utalási adatot nem fogsz látni, csak adófolyószámlát tudsz lekérni, azon elvileg látod a hátralékod is.
2014. jan. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Utóbbit hogyan tudom megtenni?
2014. jan. 31. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Az EBEV szolgáltatásokban tudod lekérdezni az adófolyószámlád.
2014. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2014. febr. 4. 18:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!