Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Fizikailag odamenve hol tudom...

Fizikailag odamenve hol tudom befizetni a társadalombiztosítást?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

"Fizikailag odamenve" - :D


Magyarul helyileg hol?

OEP megyei kirendeltség

2014. febr. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Úgy tudom a TB-t az Apeh (mármint NAV) intézi most is. "fizikailag odamenve" tudomásom szerint most sem lehet befizetni. Nyilatkoznod kell, hogy magad után akarod fizetni és adnak csekkeket amiket minden hónapban feladsz...
2014. febr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

NAV-nál:

"A pénzforgalmi számla nyitására nem kötelezett adózó a bankkártya használatával adófizetést valamennyi, az állami adóhatóság hatáskörébe tartozó adóra, illetve az adóhatóság által nyilvántartott visszafizetendő költségvetési támogatásra teljesíthet.

Bankkártyás befizetést a Nemzeti Adó- és Vámhivatal elnöke által kijelölt ügyfélszolgálatokon, nyitvatartási idő alatt teljesíthet az adózó, az egyébként irányadó illetékességi szabályoktól függetlenül2. A bankkártyával történő adófizetés a napi vásárlásoknál már jól ismert POS terminálokon keresztül történik.

A bankkártyás befizetés lehetőségét a NAV valamennyi

központi ügyfélszolgálatán és a nagyobb kirendeltségeken

biztosítja. Az Önhöz legközelebb eső, e tevékenységre is

kijelölt ügyfélszolgálat elérhetőségéről, nyitva tartásáról

az alábbi elérhetőségen rendelkezésre álló ügyfélszolgálat

kereső program segítségével tájékozódhat:

[link]

[link]

35. Tájékoztató bankkártyás adófizetésről

2014. febr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenki jó fej. Köszönöm.
2014. febr. 25. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!