Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehetséges, hogy valaki...

Lehetséges, hogy valaki teljesen alkalmatlan a munkára, pedig fizikailag semmi baja?

Figyelt kérdés

Nagyon utálok dolgozni, ezért nem is csinálom, pedig már több, mint egy éve végeztem az iskolával. Lehet, hogy ebben az is közrejátszik, hogy szakmunkás vagyok, nincs sok lehetőségem válogatni, ezért csak unalmas és monoton munkák jutnának (pl gyárakban). Amikor gyakorlatra kellett járnom egy hétig tetszett kb aztán utána amikor csak tehettem orvoshoz jártam, hogy írjon ki, vagy ellógtam, egyszerűen nem telt az idő és monoton volt.

Létezik olyan ember, aki egyáltalán nem alkalmas a munkára? Vagy csak még nem találtam meg azt, ami érdekelne?


2013. jún. 10. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább az utóbbi.
2013. jún. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
valószínűleg nem kétbites ember vagy, akit kielégít az unalmas gyári munka, tényleg próbálj továbbtanulni vagy tovább képezni magad valamiben, ami igazán érdekel, ha megvan rá a lehetőséged. mindenkinél van legalább egy olyan terület, ami lázba hozza, igaz sok szerencse kell, hogy olyan munkát végezz, amit szeretsz is. ezt mondjuk el kell fogadnod, ha szakmunkás vagy, akkor ehhez megfelelő munkát kapsz, ha találsz egyáltalán munkát. de ha nem vet fel a pénz, akkor muszáj lesz előbb-utóbb elvállalnod és max. mellette képezni magad.
2013. jún. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az előzővel értek egyet, tanulj tovább, méghozzá olyan irányban, ami érdekel.
2013. jún. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!