Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ebbe így bele lehet kötni,...

Ebbe így bele lehet kötni, adóköteles lenne így is?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ggyógymasszőr leszek,fél év múlva végzek az eü.részével,de 2 hónap múlva a svédmasszázs papírt már megkapjuk,mert 2 éves az iskola,másfél év alatt ezt már megtanultuk nagyon jól,egész ügyes vagyok,sokan dícsérnek.

Szeretnék még plusszba gyakorolni,idegenek véleményét is megtudni,mindezt úgy,hogy minimális pénzem legyen anyagra,meg mosásra.

Kérdésem az,hogy hírdethetem e-úgy,hogy 1 órás hát v.alsó végtag stb.masszázs ingyenes,csak az anyagot kell megvenni hozzá,ami 700 ft?

Elvileg évi 600 ezer ft-ig ingyen lehet eladni,és tegyük fel nekem van itthon 20liter masszázsolajam,amit eladnék 700 ft per agagért,és megveszik,de felhasználjuk helyben,az már nem adóköteles,ugye?

Pl így hirdetek:

Eladó masszázsolaj,mert túl sokat vettem,700 ft per adag,ajándékba adok hozzá egy órás svédmasszázst,ami igény szerint felhasználható háton,felső vagy alsó végtagon,ill.teljes testes masszázsra.

Ebbe így bele lehet kötni?



2014. márc. 26. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz majd, ha ezt szex-hirdetésnek veszik.
2014. márc. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem teljesen így hirdetem,hanem úgy,hogy 1 óra klinikai masszázs ajándék mellé(hogy ne legyen félreérthető)

Csak az adózási részére lennék kíváncsi.

Amúgy nem gondolnám,hogy 700 ft-ért bárki szexre gondol,de ha igen,majd felvilágosítom:D

2014. márc. 26. 12:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdéses a dolog.

Ha egyik oldaláról nézem működik, ha a másikról, akkor nem. Kicsit megerőszakoltnak érzem az egészet, és lehet, hogy a NAV is annak fogja érezni...

2014. márc. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az utolsó hozzászólóval értek egyet, szóval sanszos...

Én is gyógymasszőr vagyok, és amikor tanultam gyakorlásra mindig volt jelentkező az ismeretségi körben. Ha üzletszerűen akarod végezni, felveheted a vállalkozóiba a frissítő masszázst minden papír nélkül.

2014. márc. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!