Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Van olyan könyvelő aki elmesél...

Van olyan könyvelő aki elmeséli nekem a munkáját? Mit csinál pontosan?

Figyelt kérdés
Lehet más főállás mellett könyvelni vállalkozóknak. Kereset kiegészítésnek gondoltam. Sokat kell rohangálni a NAV-hoz, ügyvédhez? Elmesélitek egy-egy napotokat?

2014. ápr. 15. 09:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ebben egyetértünk :)
2014. ápr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
64%

5-ös vagyok!

Engem is lepontoztak símán, pedig én is csináltam közel 20 évig. Pár éve zártam be az irodámat és inkább eljöttem nyögdíjba!


Nekem az volt az egyik ügyféltől a "csúcs", vasárnap este 9-kor telefonál, hogy mondjam már meg neki, hogy ez+az az adat nála mennyi. Mondom, hívjon az irodámban hétfőn reggel, mert én azt fejből nem tudom, a papirok pedig ott vannak. Válasz: jajj, annyira nem érdekes, csak sörözgetnek a haverral, és szóba került! ... Vasárnap este 9-kor!!!

2014. ápr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!