Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Külföldről rendeltem telefont....

Kovacsl437 kérdése:

Külföldről rendeltem telefont. Vámköteles lesz. Milyen papírokat fognak elkérni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Rendeltem egy telefont külföldről. Valószínűleg kell majd utána vámot fizetnem.

Milyen papírokat fognak tőlem kérni?

Paypalos számla? Egyéb esetleg?


Már sok dolgot rendeltem, de még egyszer sem futottam bele vámköteles szállításba, most valószínűleg bele fogok.


2014. máj. 1. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:

A paypal számlát is el szokták fogadni, de néha ha olyan a vámtiszt akkor kér mellé bankszámla kivonatról másolatot is.


E mellett még 3-4 hivatalos papírt kell majd kitölteni a személyi adataiddal, adószámoddal és egy vámáru nyilatkozattal, amiben nyilatkozol, hogy mi is van a csomagban.

2014. máj. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!