Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Pénztárgép vagy lehet számla,...

Pénztárgép vagy lehet számla, kézzel ki állított nyugta is? Ha valaki jártas ebben kérem segítsen.

Figyelt kérdés
Pénztárgép vagy lehet számla,kézzel ki állított nyugta is Egy használt bútor boltot szeretnék nyitni. Külföldön dolgozom. és minden héten hazajárok olcsó De jó minőségű butorok.Könyvelőm szerint menne a dolog ha minden csütörtökön le adnám a teljes forgalmat akkor is ha nullás.Ha ezt havonta tehetném az jó lenne. De hetente Nem hiszem ,h eltudom intézniezt a loholást a szomszéd városba. Merthogy személyessen kell ha jól tudom. Nem szeretném feketén csinálni. üzlethelyiség is lenne amit bérelnék. frekventált helyen. szóval minden klappol csak ez a pénztárgép mizéria kicsit drágállom 200ezer aztán még azt sem tudom milyen forgalom lenne megy e vagy sem. Bérleti díj , Alkalmazott,Rezsi, stb.

2014. máj. 14. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Mint könyvelő, csak azt tudom megerősíteni, amit mondott. Nincs havonta, hetente kell. Vagy pénztárgép.

Nincs más opció.

2014. máj. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát azért köszönöm.
2014. máj. 15. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!