Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha a munkáltató készíti az...

Ha a munkáltató készíti az adóbevallásomat, akkor nem kapom meg a kinyomtatott bevallást?

Figyelt kérdés

Férjem önadózó, így feltűnt, hogy az, amit neki készített az ismerősünk teljesen más, mint amiket én az elmúlt években kézhez kaptam. Nekem csak egy kétlapos "kivonatot" nyomnak a kezembe... De ha behív a nav ellenőrzésre, ez nem lesz megfelelő....

Hétfőn rákérdezek, de azt hiszem érthető módon aggaszt a dolog, ezért kérdezek itt.

Segítő válaszaitokat előre is köszönöm! :)


2014. máj. 17. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
de, megfelelő ez is, egy-két éve van lehetőség rá, hogy csak azokat a sorokat nyomtasd ki, amiket kitöltöttél, papír és festéktakarékos.
2014. máj. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne megfelelő? Én önadózó vagyok, de nekem is csak két lapból (4 oldal) áll az egész, mivel elég csak azt kinyomtatni, ami ki van töltve. Így őrzöm meg magamnak is, illetve ugyanezt a verziót adom le a nav-nak is már évek óta, és teljesen rendben van így. Úgyhogy nyugi, teljesen megfelelő.
2014. máj. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Továbbá...


Ha a munkáltató készíti el hivatalosan a bevallást, az megint másmilyen nyomtatványon készül, mint a "megszokott".

2014. máj. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. máj. 17. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!