Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Internetes jövedelem után...

Internetes jövedelem után hogy működik az adózás/bevallás? (részletek a kiegészítésben)

Figyelt kérdés
Próbálok több lábon állni, de az internetes jövedelem világa, hogy az adózás, bevallás hogyan működik, egyelőre még homályos. Olyan hú de nagy összegeket még nem kell elképzelni, de ez még változhat, viszont a bevétel egyelőre egyáltalán nem mondható rendszeresnek, teszt jelleggel kikértem kisebb összegeket, hogy tényleg működik-e ez vagy az (ami működött, maradt). Egyik se direkt értékesítés vagy szolgáltatás. Az egyik változat a youtube videókkal kereshető jövedelem, nézettségtől függ, egy másik típus pedig vásárlási rendszerben általam regisztrált tagok vásárlásai utáni valamilyen százalékos jutalék (a cégnek ez is reklám), igazából tőlem függetlenül működik, nem én adok el. Én nem vagyok egy adószakértő, más területen vagyok jártas, egyelőre ezek is még csak fillérek (a könyvelő egyelőre többe kerülne), van egy főállásom, de érdekelne, hogyan kellene majd ezek után adóznom, ha esetleg beindul a szekér.

2014. máj. 20. 12:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Az oldal alján van választási lehetőség a témák között.


Amit kérdeztél, nagyon komplex dolog, sok mindent meg kell fogalmazni vele kapcsolatban. Még az adózása is gyerekcipőben jár, nem is nagyon esik szó róla mostanában.

De tájékozódásnak nem rossz.

Az ne zavarjon, hogy 2012. évi, mert az alapelvek ugyanazok...

[link]

2014. máj. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!