Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » ! A Dendax nevű céggel kapcsol...

! A Dendax nevű céggel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Ők intézik a 2013-as adóvisszatérítésem. Vajon mikor kapom meg?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 15:28
 1/3 Berry64 válasza:

Szia!

Nekem is ők intézik az adó visszatérítésemet Németből és én kb. 4-5 hónapra számítok, ahogy az le is van írva a honlapjukon. Még csak most indítottam el, ezért ha valami pozitívum történik nálad, légyszíves oszd meg!

2014. júl. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Most várom a pozitívat. de azért ahhoz képest, hogy mennyi pénzt leszednek, elég gagyik.

Hollandiában július egyig jön meg az adóvisszatérítés. na, ha ezeken múlik, csak írkálják, hogy dőljek hátra és nyugodjak meg. nekem kellett kinyomozni, hogy már kiküldtek nekem Hollandiába egy levelet, hogy kész az adóbevallásom, és adjam meg a bankszámlám. persze én előre mondtam a Dendaxnak, hogy már itthon vagyok, és hogy mi van, ha jön egy levél. azt mondták, nem, és anélkül is megy. miután szóltam nekik, elkezdtek intézkedni. várják a pénzt, én is várhatom... március közepén adták le az adóhatóságnak. minden ismerősöm, aki áprilisig beadta, már megkapta... azt mondták, nekem még kb egy hónap...

hátha te szerencsésebb leszel! a németek ilyen téren amúgy hatékonyabb.

2014. júl. 19. 20:32
 3/3 anonim válasza:
Hello! Sikeresen zajlott a DENDAX dolog? Ebben az évben én is igénybevenném őket....
2015. ápr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!