Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A McDonald's adócsaló?

A McDonald's adócsaló?

Figyelt kérdés
Blokkon a következő: 270 forint sajtburger, 230 kis cola, a sültkrumpli meg fel sincs tüntetve. Sajtburger menüt kértem. Ez mire jó? Így megússzák a chipsadót?
2014. aug. 1. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
a probléma forrása inkább a bölcsész diplomás pénztáros lehet.
2014. aug. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, elég valószínű. Szerintem semmi szükségük rá hogy adót csaljanak. A pénztárossal meg előfordul hogy hibázik...
2014. aug. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem hibázik, mert akkor az összes hibázott eddig

érdekes módon mindig nagyon erőltetik a menüt és a krumplit vagy fel se tüntetik vagy így: krumpli 1 forint, sajtburger menü 499


amúgy ennél az esetnél vmi vezető szolgált ki

2014. aug. 1. 10:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha bejön valami random ellenőrzés, mikor csak beáll az ellenőr sorba kaját venni, ez egyből kibukna. Tudom hogy most nagyon azt szeretnéd hallani hogy IGEN! McDonald's adócsaló. De valószínű nincs erről szó...
2014. aug. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az komoly, hogy azt gondolod, hogy chipsadó a krumplit sújtja?
2014. aug. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A menü magában foglalja a krumplit is, így felesleges feltüntetni a blokkon. Ha veszel egy laptopot, nem fogják tételesen ráírni a számlára az összes alkatrészét.

Máskülönben, egy ekkora étteremlánc nem kockáztatja meg hogy lebukjon ilyen piti dolgokkal, inkább becsületesen befizeti az adót minthogy kiderüljön hogy sumákolnak így nemzetközileg komoly gondot okozva az anyavállalatnak.


De megsúgom, hogy ez a menüs krumplis dolog így ment már akkor is amikor te még nem is éltél, a chipsadóról nem is beszélve. De nem csak a meki, hanem szinte az összes hasonló gyorsétterem ezt csinálja évtizedek óta.

2014. aug. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ilyet tapasztaltam én is.... nem menü volt, hanem egy saláta, 3 dl kóla.... és a sültkrumpli nem volt rajta!!!!

:O

2014. aug. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!